Apie mus

Sveiki keliautojai,

Mano vardas – Giedrius, aš esu Stay Vilnius viešbučio įkūrėjas ir savininkas. Po daugybės kelionių kartu su žmona – Audrone – sukūrėme viziją, koks turėtų būti viešbutis, kuriame svečiai galėtų jaustis jaukiai. Taip gimė svajonė mūsų mylimame Vilniuje įkurti nedidelį šeimos viešbutį.

Mūsų viešbutis yra nestadartinis ir formuojantis naują požiūrį į apgyvendinimo paslaugų teikimo standartus. Siekiame įgyvendinti viešbučio be registratūros koncepciją, suteikiant svečiams savarankiško įsiregistravimo/išsiregistravimo galimybę visą parą. Mums rūpi svečių saugumas dėl to viešbutyje yra įdiegta praėjimo kontrolė, kuri neleidžia pašaliniams žmonėms patekti į vidų. Esant poreikiui, esame 24/7 pasiekiami telefonu ir atvykstame į viešbutį per 10 min.

Viešbutis yra įsikūręs puikioje strateginėje lokacijoje, Šv. Stepono gatvėje, kuri yra netoli Autobusų/Traukinių stočių bei Vilniaus senamiesčio. Vieta yra ideali keliautojams, nes stotis ir senamiestį galima pasiekti per kelias minutes pesčiomis.

Viešbutis turi 11 kambarių, kurie atitinka 3 žvaigždučių viešbučiams keliamus reikalavimus. Kambariai yra pritaikyti tiek keliaujančioms poroms, tiek ir šeimoms su vienu ar dviem vaikais. Stengiamės, kad mūsų klientai jaustųsi patogiai, dėl to visuose kambariuose yra vėdinimo, kondicionavimo sistemos ir ypač patogias lovas. Mūsų įsitikinimu, geras poilsis yra privalomas keliaujant, dėl to daug dėmesio skyrėme ir investavome į miego komfortą ir ramybę.

Mūsų įsitikinimu, vienas svarbiausių aspektų yra betarpiškas bendravimas su klientu. Labai mylime savo veiklą ir džiaugiamės kiekvienu svečiu ar viešnia, kurie mus aplanko, todėl stengiamės juos apipilti išskirtiniu dėmesiu ir pagalba tiek iki atvykimo tiek ir viešnagės metu. Mėgaujamės kiekviena nauja pažintimi ir stengiamės viešnagę padaryti kuo malonesnę.
 
Laukiam Jūsų atvykstant,
Audronė ir Giedrius